Tankas "Reno R17FT" / MM 1986m. Nr.12 / M 1:25 (Baigtas)

#

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė PzKpfw72 » 2013 Gru 11 (Tre) 11:16

Man kiek užkliūna tarpai, atsirandantys tarp vikšrų darbinių paviršių, bet, manau, tai ne modeliuotojo, o projektuotojo klaida ;)
Paveikslėlis
Na, o radikaliai violetinė spalva tiesiog džiugina :lol:
Vartotojo avataras
PzKpfw72
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 842
Užsiregistravo: 2009 Bal 17 (Pen) 19:05
Miestas: Vilnius

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė Corsaire » 2013 Gru 11 (Tre) 12:32

Antanai, apžiūrėjau tą plastikinį 1/16 modelį. Iš ebay, pigiausiai - 370Lt.
Labai rimto lygio ir detalizacijos modelis, nėra mums, "popieriams" ko lygintis.

Įdomus muziejinis pateikimas su raudonais pjūviais :)
Paveikslėlis

http://www.hobbylink.tv/scale-renault-f ... object-279

Paradoksas, nors popierius niekada neprilygs plastikui, tačiau nusipirkęs plastikinį 1/35 tanką (stuart), po dviejų dienų numečiau ir grįžau prie popieriaus. Kažkaip nesudomina. Gal čia popierius, kaip medžiaga suteikia tokį malonumą? :) Man daug labiau patinka pjaustyti ir formuoti popierių nei terliotis teptuku ir dažais. Kaip bebūtų, bet man jūsų 1986m. modelis mieliau žiūrisi nei tas pateiktas mano nuotraukoje.
Vartotojo avataras
Corsaire
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013 Spa 24 (Ket) 16:19

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė APovilaitis » 2013 Gru 11 (Tre) 17:46

PzKpfw72 rašė:Man kiek užkliūna tarpai, atsirandantys tarp vikšrų darbinių paviršių, bet, manau, tai ne modeliuotojo, o projektuotojo klaida ;) ...

Be mano kaltės čia irgi neapsieita. Projektuotojas numatė, kad vikšrų segmentai bus tiesiog suklijuoti. Todėl tuos tarpus būtų galima kažkiek sumažinti. Bet lenktose vietose, tai nepadėtų ;) . Mano padaryti netikslumai, spaudos netikslumai ir netikęs sumanymas sumuojasi ir gavosi, kaip gavosi :( .
Dėl tos violetinės spalvos, tai Jus nustebinsiu. Pradžioje ji ir man kėlė nuostabą ir ... :lol: Bat dabar, kai matau realų vaizdą, galvoju kad čia autoriaus sprendimas kaip tik labai vykęs. Ta žalia ir violetinė, labai harmoningai dera ir atspindi to meto modelių dvasią. Natūrali metalinių trakų spalva čia kaip tik visai nederėtų ir modelis atrodytų blankokai. Jei finale, man dar pavyks išlaviruoti su keleto elementų spalvom, žaislo įspūdis gautis neturėtų ;) . Bent tikiuosi.

Uran325, kol kas nieko pažadėti negaliu :) . Matysim.

Mindaugai, labai ačiū už informaciją ir nuorodą. Liuks filmukas. Ir visas kita...

Corsaire rašė:...Paradoksas, nors popierius niekada neprilygs plastikui...


Paradoksas tas, kad ir prilygsta ir pralenkia ir geriau atrodo.... Bet esmė ne tame. Tiesiog lyginami visai ne tie dalykai ;) . Reikia lyginti modeliuotojų sugebėjimus pilna apimtimi. Ir vienodas startines pozicijas. Surinkti kažką iš gatavų, profesionaliai darytų gamyklose detalių yra viena, o padaryti tas detales ir tik tada rinkti, visai kas kita. Gerai. Bala nematė to surinkimo. Suvienodinkime dažymo salygas :lol: . Popierius jau dažytas. Dažniausiai lygiai ir be didelio tikroviškumo. Tad ir plastiką nudažykime tik taip. Be "wash'u", "nuplovimu", "sendinimu", "eksploatavimu", "purvinimu", "dulkinimu". Ir tada palyginkime. Kas gaunasi... Manau matei ne vieną tokį modelį. Tada jau bus objektyviau. Taip, plastikas remiasi dažymu ir iš čia seka štai kas: žmogus be prigimtų dailininko ar tapytojo gabumų, šiandien didelių aukštumų pasiekti nelabai sugebės, nes dominuoja "dažytojų" kryptis.
Bent man atrodo, kad tiek plastiką, tiek kartoną, reikėtų suvokti kiek plačiau, nei dėžutę ar žurnaliuką :) . Ir info pamastymui:

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=16019
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=15870&start=0
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=16178&postdays=0&postorder=asc&start=0
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė auktis » 2013 Gru 12 (Ket) 0:04

Corsaire rašė:...Paradoksas, nors popierius niekada neprilygs plastikui...

APovilaitis rašė: ...Paradoksas tas, kad ir prilygsta ir pralenkia ir geriau atrodo...


Nepradėkim gal čia OT, tai tas pats kaip lyginti dvi skirtingas sporto rūšis (pvz. prilygsta koks plaukimas futbolui ar jį aplenkia) ar ginčytis dėl skirtingų meno rūšių (pvz. ar grafika geresnė už skulptūrą) :mrgreen: Kiekvienas turi savo skonius, pomėgius, prioritetus ir savą matymo kampą.

O Reno ir surinkimas, ir aprašymas labai tvarkingi. Tiesiog net šiek tiek pavydžiu kai kažkas gali leisti sau tiek laiko skirti ir klijavimui, ir fotografavimui, ir nuotraukų atrinkimui/apdirbimui, ir rašymui, ir postinimui. ;)
Kad vikšrų dalių liko ir trumpint kažkiek reikėjo, tai prisimenu. Tik aišku tada nežiūrėjau į klijavimą taip akademiškai kaip autorius dabar :) Stebint toks įspūdis, kad kažkur visa tai pats mačiau girdėjau - ir popierius lūžinėja, ir instrukcija neaiški, ir dar kažkas...
Vartotojo avataras
auktis
Modeliuok.LT klubo narys
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2009 Geg 09 (Šeš) 8:48
Miestas: Vilnius

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė Corsaire » 2014 Sau 13 (Pir) 17:01

Girdėjau, kad jau viskas, laukiam baigto tanko nuotraukų!

Suintriguotas šio gražaus Antano modelio surinkimu nuvažiavau pas mamą ir iškuičiau sudulkėjusius ir suarchyvuotus modelių žurnalus ir išsitraukiau "Technikos Virtuozo" lietuvišką Renault. Pavarčiau, labai patiko, tikrai kokybiškai padarytas modelis, reiks kada ir man surinkti. Prieš aštuonis metus nusipirkau net dvi kopijas, bet kažkaip nesužavėjo, tai numečiau. Tačiau kaip gerai, kad įsigyjau, nes dabar šio TV numerio nerandu nė su žiburiu jokiose Lietuvos ar Lenkijos e-parduotuvėse. Reiktų nebent šturmuoti senus knygynus :)

O kodėl patį patraukė rinkti MM su patrankėle, o ne lietuviškajį su kulkosvaidžiu?
Vartotojo avataras
Corsaire
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013 Spa 24 (Ket) 16:19

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė APovilaitis » 2014 Sau 14 (Ant) 15:49

Corsaire rašė:Girdėjau, kad jau viskas, laukiam baigto tanko nuotraukų!

................

O kodėl patį patraukė rinkti MM su patrankėle, o ne lietuviškajį su kulkosvaidžiu?


Bus! Viskas bus. Kur man skubėti? Dar beveik visi metai iki konkurso pabaigos :lol: .
Rinkausi MM Mindaugai, nes norėjau suklijuoti būtent kažką iš MM senų žurnalų. Jie turi savo nepakartojamo žavesio. Kaip tik Tomas pardavinėjo MM žurnalą su Reno tanku. Viršelyje - bokštelis kampuotas. Taigi, labai lengva transformacija į lietuvišką. Tik pridedi kulkosvaidį :) . Nusipirkus pamačiau, kad viduje, deja duotas apvalus bokštelis. Teko vietoje "Slibino" daryti "Audrą" :lol: . O TV leidinys, tai MM kopija su pakeistu į kampuotą bokšteliu ir lietuviškais ženklais. Turiu archyve, su perdirbimo autoriaus autografu :P . Man labiau patiko ir tiko senukas MM. Tai jį ir rinkausi.
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė Corsaire » 2014 Vas 21 (Pen) 14:09

Labai gražus būtent šio Maly Modelarz Renault FT tanko perdažymas :)

Paveikslėlis

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=130&i=1&t=1
Vartotojo avataras
Corsaire
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013 Spa 24 (Ket) 16:19

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė APovilaitis » 2014 Vas 23 (Sek) 14:27

Vau!!! Atrodo labai neblogai. Ačiū Mindaugai už nuorodą. Žinoma, modelio sumanymas visai kitas, bet su įdomumu pažiūrėsiu :) .
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė APovilaitis » 2014 Vas 25 (Ant) 12:02

Kadangi šiuo metu studijuoju visokius video ir panašiai, tai kilo mintis padaryti tokį seną kiną. Kartu ir keletą programėlių įsisavinau.
Taigi, mano Reno R17 FT "laiko mašina" perkeliamas į prieškarinę, nepriklausomą Lietuvą. Savo modelius galima pristatyti ir šitaip: http://www.modelizmas.lt/pages/posts/tankas-reno-r17ft-maly-modelarz-1986m.-nr.12-125-kartonas-189.php
Jei kam kilo problemų su atkūrimu, čia tiesioginė nuoroda:http://www.modelizmas.lt/media/members/modeliai/antanas/reno_r17/video/Reno_R17_FT.flv. Gal kam kils kokių panašių įdomių idėjų...
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

Re: Tankas "Reno R17FT" / Maly Modelarz 1986m. Nr.12 / M 1:2

Standartinė APovilaitis » 2015 Sau 26 (Pir) 20:48

Miegu žiemos miegu ir staiga driokst.... :D . Ryt šviesoje fotkinu ir sukeliu nuotraukas... :oops:
Paveikslėlis Paveikslėlis
APovilaitis
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2012 Rgs 24 (Pir) 9:53

AnkstesnisKitas

Grįžti į I PK karinė technika / WWI Military Vehicles / Военная техника IМВ

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron