Autobusai ir troleibusai iš Lietuvos

Čia galite pasiūlyti savo idėjas kaip pagerinti šio forumo darbą ir naudą vartotojui bei užduoti Jums rūpimus klausimus
#

Autobusai ir troleibusai iš Lietuvos

Standartinė IMIS » 2016 Lie 23 (Šeš) 19:31

Sveiki.
Noriu jums parodyti vieną iš mano suklijuotų modelių, Karosa B732.40 iš Prahos ir pasiūlyti perdažymą į lietuviškų vežėjų spalvas.
Pačių modelių skalė yra 1:87 ir gali lengvai būti spausdinti ir 1:100 arba 1:43 skalėse.
Nors modelių autorius yra iš Čekijos, bet tarp jo modelių galime rasti ir Lietuvoje važinėjančius troleibusus Škoda 14Tr ir 15Tr, autobusus Karosa, Ikarus, MB Citaro ir kitus. Pilnas sąrašas ir nuotraukos čia.
Jeigu kažkam bus įdomu, aš galiu padaryti lietuviškus modelius. Daryti naujus modelius dar nemoku, bet galiu perdažyti kažkokius iš šių.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
IMIS
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016 Lie 19 (Ant) 18:55

Re: Autobusai ir troleibusai iš Lietuvos

Standartinė vico » 2023 Rgs 19 (Ant) 13:31

IMIS rašė:Sveiki.
Noriu jums parodyti vieną iš mano suklijuotų modelių, Karosa B732.40 iš Prahos ir pasiūlyti perdažymą į lietuviškų vežėjų spalvas. .
Pačių modelių skalė yra 1:87 ir gali lengvai būti spausdinti ir 1:100 arba 1:43 skalėse.
Nors modelių autorius yra iš Čekijos, bet tarp jo modelių galime rasti ir Lietuvoje važinėjančius troleibusus Škoda 14Tr ir 15Tr, autobusus Karosa, Ikarus, MB Citaro ir kitus. Pilnas sąrašas ir nuotraukos čia.
Jeigu kažkam bus įdomu, aš galiu padaryti lietuviškus modelius. Daryti naujus modelius dar nemoku, bet galiu perdažyti kažkokius iš šių.


Labas,

o kur tokius pirkai?
Vartotojo avataras
vico
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2018 Gru 15 (Šeš) 19:52
Miestas: Kaunas

Re: Autobusai ir troleibusai iš Lietuvos

Standartinė Tomazs » 2023 Rgs 19 (Ant) 23:01

vico rašė:
Labas,

o kur tokius pirkai?


Spaudi ant duotos nuorodos, susirandi sąraše norimą autobusą/troleibusą ir parsisiunti .pdf
Yra dvylika lietuviškų Vilniaus modelių
WIP: M62K P-39
Done: АC-40
Vartotojo avataras
Tomazs
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 20:43
Miestas: Birštonas-Kaunas

Re: Autobusai ir troleibusai iš Lietuvos

Standartinė Prunce » 2023 Rgs 20 (Tre) 12:05

Ir vienas Kauno "Kautra" modelis. Beje, vieno autobuso ar troleibuso yra keletas dažymo versijų. Tai kad modelių parkas gali išaugti maždaug iki 50 vienetų. Pradedantiesiems pats tas...

Tai tiek
Prunce
Modeliuotojas
 
Pranešimai: 1627
Užsiregistravo: 2009 Lie 10 (Pen) 11:24
Miestas: Gargždai


Grįžti į Klausimai ir pasiūlymai / Questions & Suggestions / Предложения и вопросы

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron