Antradienis, 16 balandžio, 2024 Naujienos, Straipsniai

Paremkite Modeliuok.LT

Sveiki visi,

Vienas iš seniausių stendinio modeliavimo klubų Lietuvoje “modeliuok.lt” siekia atgaivinti savo veiklą. Tam mes prašome visų, besidominčių stendiniu modeliavimu, paremti “modeliuok.lt” veiklą 1,2% GPM parama. Šie pinigai būtų panaudoti stendinio modeliavimo sklaidai, konkursų organizavimui, svetainės atnaujinimui, bei tinklalaidžių kūrimui. Labai tikimės, kad neliksite abejingi ir prisidėsite prie šio hobio gyvavimo sklaidos Lietuvoje.

Pirmadienis, 22 gegužės, 2017 Naujienos, Renginiai

IX Vilniaus stendinių modelių konkurso 2017 rezultatai

LAIMETOJAI_2017 – download

Geriausias konkurso modelis – Best of Show

 Jorg Galler

 Caudron G. IV Hydravion

 20170521_111024

Skaityti daugiau…

Šeštadienis, 28 kovo, 2015 Naujienos

KVIEČIAME DALYVAUTI!!!

Plakatas20LT20A4_zpsxvqsnihn

Penktadienis, 3 gegužės, 2013 Naujienos, Renginiai

V Atviras tarpatautinis Vilniaus stendinių modelių konkursas 2013

Baigėsi V-asis Atviras tarptautinis Vilniaus stendinių modelių konkursas, kurį galima pavadinti mažuoju Modeliuok LT klubo organizuotų renginių jubiliejumi. Šiais metais prie renginio organizavimo prisidėjo dar du organizatoriai: klubas „Sparnai 72“ iš Kauno ir W.M.C. kartoninių modelių leidykla iš Klaipėdos. Tai džiuginantis pokytis tokio pobūdžio renginių organizavime, nes bendromis jėgomis visada galima pasiekti geresnių rezultatų.

Skaityti daugiau…

Penktadienis, 3 gegužės, 2013 Naujienos, Renginiai

V Atviras tarptautinis Vilniaus stendinių modelių konkursas 2013 – REVELL loterijos laimėtojas

  Pasibaigus stendinių modelių konkursui, baigėsi ir Revell loterija, kurios metu buvo galima laimėti 1:35 mastelio modelį „German Staff  Car G4”.

Loterijos laimėtojas

Saulius Živila

Su nugalėtoju susisieksime asmeniškai ir pranešime kur galima atsiimti Revell įsteigtą loterijos prizą.

Ačiū, kad aplankėte parodą ir dalyvavote loterijoje, lauksime jūsų su pagamintu modeliu kituose renginiuose.

 

 

Sekmadienis, 13 gruodžio, 2009 Naujienos, Straipsniai

Izraelis ir modeliai

013

 

Neseniai teko pabuvoti Artimuosiuose rytuose, Izraelio valstybėje. Kadangi esu Modeliuok.LT klubo narys, tai nusprendžiau kelionės džiaugsmais pasidalinti su kolegomis modeliuotojais, nes ten mačiau daug įdomių dalykų, kurie yra susiję su modeliavimu ir, tikriausiai, būtų įdomūs kiekvienam modeliuotojui. Tad modeliuotojams, kurie ateityje nuspręs aplankyti šią šalį, straipsnis gali pasirodyti ir naudingas.
Pradėsiu nuo vietos vadinamos Mini Izraeliu. Tai parkas, kuriame sumažintu masteliu pateikiami patys žinomiausi Izraelio pastatai, jų kompleksai, istorinės vietos. Parke išdėstyti pastatų modeliai  suskirstyti į regionus, be to ten yra įrengti keliai ir geležinkeliai, kuriais rieda traukinukai ir automobiliai. Stadione „bėgioja“ futbolo žaidėjai, negrabiai spardantys kamuolį, kuris dar ir į vartus įrieda. Pastatus pagyvina gausybė figūrėlių ir garsai, imituojantys maldas bažnyčiose ar mečetėse, ar kareivių komandas per vėliavos pakėlimo ceremoniją.

Skaityti daugiau…