Pirmadienis, gegužės 23, 2011 Renginiai

III Atviro Vilniaus stendinių modelių konkurso-parodos rezultatai

Vakar baigėsi III – iasis atviras Vilniaus stendinių modelių konkursas-paroda. Norime padėkoti visiems konkurso rėmėjams, modeliuotojams padėjusiems teisėjauti ir, žinoma, visiems dalyviams, kurie atvyko ir dalyvavo modelių konkurse.

Skelbiame nugalėtojų sąrašą ir pažadame, kad poros dienų bėgyje bus atrinktos ir paskelbtos konkurso fotografijos ir kita informacija.

Konkurse dalyvavo 108 dalyviai, iš kurių:

Jaunučiai iki 13 metų – 17 dalyvių (5 mergaitės) / 33 modeliai,
14-18 metų jaunimas – 21 dalyvis (1 mergaitė) / 59 modeliai,
Suaugusieji – 70 dalyvių (1 mergina) / 265 modeliai.

Konkurse dalyvavo 279 modeliai, parodoje dalyavo 78 modeliai. Iš viso buvo galima pamatyti 357 modelius.

Taigi, nugalėtojai:

Plastikinė aviacija
PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Mindaugas Simanavičius už SB2C-4 Helldiver;
2 vieta Daugirdas Pranaitis už SB2C4 Helldiver;
3 vieta Šarūnas Valionis už Junkers Ju-88A.

PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/48, suaugusieji
1 vieta Daugirdas Pranaitis už Junkers Ju-87
2 vieta Grzegorz Liziński už Spitfire XV
3 vieta Mindaugas Simanavičius už B-25C Mitchell

PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/72, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Arminas Levinskas už P-38J Lightning
Padėka Mindaugas Krasnickas už F–4U Corsair

PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Aleksandr Sazonov už Su-30
2 vieta Žymantas Valionis už F/A-18C Hornet
3 vieta Mindaugas Simanavičius už  F/A-18C Hornet

PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/48, suaugusieji
1 vieta Marek Wierzchowski už A-1H SKYRAIDER

PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/72, 14-18 metų jaunimas
Padėka Laisvūnas Levinskas už F–4F Phantom II

PA 4 – Civilinė aviacija, suaugusieji
1 vieta Auktumas Noreika už Beechcraft C-45H
2 vieta Edgaras Jurkonis už Mitsubishi Mu-2J
3 vieta Žymantas Valionis už X-29

PA 5 – Sraigtasparniai, 1/32 suaugusieji
1 vieta Roman Liziński už EC-145 Securite Civile

PA 5 – Sraigtasparniai, 1/72 14-18 metų jaunimas
1 vieta Grzegorz Liziński už HH-53C
2 vieta Donatas Jakučionis už AH–64 D Longbow Apache
3 vieta Arminas Levinskas už OH–6A Cayuse

Plastikinė kovinė technika
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, suaugusieji
1 vieta Grzegorz Kostulski už M4A1 Sherman
2 vieta Raimondas Čiuplys už Sturmpanzer IV Brummbar
3 vieta Vladimir Judin už T-35

PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/48, suaugusieji
Padėka Grzegorz Kostulski už M4A1 Sherman

PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Andrzej Lis-Kujawski už M-10 Gdynia
2 vieta Remigijus Valickas už SU-100
3 vieta Jarosław Tarkowski už SdKfz 164 Hornisse
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Radoslaw Kolanski už KV-1

PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, 14-18 metų jaunimas
Padėka Olga Cempel už PzKpfw IV

PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/35, suaugusieji
1 vieta neskirta
2 vieta Robert Zakrzewski už PT-76B

PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Jarosław Tarkowski už Merkava III

PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/35, Jaunučiai iki 13 metų
Padėka Konrad Kolanski už STRV 122

PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/35, suaugę
1 vieta Grzegorz Kostulski už SdKfz 222
2 vieta Vidmantas Šablinskas už Ba-10
3 vieta Pawel Paczkowski už Staghound

PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/72, suaugę
Padėka Andrzej Lis-Kujawski už Sdkfz 222

PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/35, 14-18 metų jaunimas
Padėka Pawel Masiewicz už SdKfz 251

PK 2-2 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, po 1946 metų, 1/35 suaugusieji
1 vieta Olegas Samsonas už 2S9 Nona-S

PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/35 suaugusieji
1 vieta Vidmantas Šablinskas už  Gaz AAA

PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/48 suaugusieji
Padėka Pawel Paczkowski už Kettenrad

PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/72 suaugusieji
Padėka Pawel Paczkowski už M16 Halftrack

PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/35 14-18 metų jaunimas
1 vieta Justas Rimavičius už Opel Blitz
2 vieta Marek Paczkowski už  DUKW
3 vieta Olga Cempel už Dingo scout car

PK 3-2 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, po 1946 metų, 1/72 suaugusieji
1 vieta Laurynas Ivanauskas už M966 GMV

PK 4  – Kita karinė technika, 1/35 suaugusieji
1 vieta Dmitrij Michailov už Flak 38 88mm

PK 4  – Kita karinė technika, 1/72 suaugusieji
Padėka Gintaras Juškevičius už K5(E) Leopold

PK 4  – Kita karinė technika, 1/35 14-18 metų jaunimas
Justas Rimavičius už Pak 43/41

Plastikiniai automobiliai
PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, suaugusieji

Padėka Tomas Petrauskas už PEUGEOT 206 WRC

PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Simas Petrauskas už Audi A4 DTM 2009

PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, jaunučiai iki 14-18 metų jaunimas
Padėka Bartek Maciejewski už Lancia

PT 2 – Kiti sportiniai automobiliai, suaugusieji
1 vieta Povilas Bartuška už Ferrari F2007

PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, suaugusieji
1 vieta Tomas Petrauskas už Mercedes Benz SL63 AMG
2 vieta Povilas Bartuška už 69‘ Camaro SS 427
3 vieta Linas Vanagickas už 1990 Ford Thunderbird

PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Kuba Maciejewski už Toyota Estima
2 vieta Simas Petrauskas už Ferrari California

PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Michal Jaworski už Shelby Cobra 427
2 vieta Robertas Ružickis už Ferrari 612 Scaglietti
3 vieta Martynas Melzbakas už Audi A8

Plastikiniai laivai
PL 1 – Burlaiviai, suaugusieji

1 vieta Livijus Aleksovas už La Superbe

PL 1 – Burlaiviai, 14-18 metų jaunimas
Padėka Olga Cempel už New Bedford Whaler

PL 2 – Povandeniniai laivai, suaugusieji
1 vieta Auktumas Noreika už A-Target Type A

PL 3 – Kiti laivai, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Konrad Kolanski už Gepard klasse Schnellboot
Padėka Symon Hrehorowitz už Harbor tug boat

PL 3 – Kiti laivai, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Pawel Masiewicz už S-100 Schnellbot

Kiti plastikiniai modeliai
PF 1 – Figūrėlės ir biustai, suaugusieji

1 vieta Olegas Samsonas  už Specnaz GRU
2 vieta Vidmantas Šablinskas už Lietuvos kareivį
3 vieta Pawel Paczkowski už Stalker

PF 1 – Figūrėlės ir biustai, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Martyna Lis-Kujawska už Master Yoda

PF 2-1 Wargaming Single Model
1 vieta Kostas Brazauskas – Grim Golem Overseer
2 vieta Šarūnas Čėsna – Warpfire Thrower
3 vieta Rokas Vaitkevičius – Lady Claudia

PF 2-2 Wargaming Battle Group
1 vieta Rokas Repšys – Possessed Charge
2 vieta Šarūnas Žalys – Great Bears
3 vieta Šarūnas Čėsna – Skaven Jezzail Unit

PF 2-3 Wargaming Monster
1 vieta Rokas Vaitkevičius – Sessair Minotaur
2 vieta Audrius Repšys – Dragonfly Recon Hover
3 vieta Monika Repšytė – Big catch

PF 2-5 Historical Wargaming Wargear
1 vieta Evaldas Mundrys – DAK Panzer
2 vieta Daniel Bogdanovič – Konigstiger
3 vieta neskirta

PD  – Dioramos, suaugusieji
Padėka Andrzej Lis-Kujawski už Somewhere in East

PV  – Vinjetės , 1/35 suaugusieji
Padėka Jurij Jancevič Bantam Truck 40 BRC

PV  – Vinjetės , 1/72 suaugusieji
Padėka Auktumas Noreika už Kaiten

PX – Kiti plastikiniai modeliai, suaugusieji
Padėka Jurij Jancevič už 1/16 German wehrmacht cavalry

Kartoniniai modeliai
KA 1-1 – Sraigtinė aviacija, suaugusieji

1 vieta neskirta
2 vieta Vytautas Bartkus  už Messerschmitt Bf-109B-1
2 vieta Viačeslav Sultanov už F4F3 Wildcat
3 vieta Donatas Skiauteris už Bleriot XI

KA 1-1 – Sraigtinė aviacija, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Olga Cempel už Ki-61 Hien
Padėka Michal Jaworski už A6M Zero
Padėka Artūras Riuminas už I-5

KA 1-2 – Reaktyvinė aviacija, suaugusieji
1 vieta Viačeslav Sultanov už McDD F3-H2 Demon

KA 2 – Sraigtasparniai, suaugusieji
Padėka Artūras Riuminas už PAH-2 Tiger

KK 1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, suaugusieji
1 vieta Viačeslav Sultanov už IS-2
2 vieta Stanislavas Goldyckis už Wespe
3 vieta Oleg Dmitruk už T-40

KK 2 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, suaugusieji
1 vieta Evaldas Venckauskas už 1/25 Greif
2 vieta Stanislavas Goldyckis už SdKfz 252
3 vieta Oleg Dmitruk už SdKfz 232

KK 3 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Liudas Valickas už ZIS-5 V

KK4 –  Kita karinė technika, 14-18 metų jaunimas
Padėka Vilmantas Norkus už Stremitelnyj traukinį

KT 1 – Civilinė technika (ratinė ir vikšrinė), suaugusieji
1 vieta Evgenij Konovalov už McLaren MP4-15

KT 2 – Sunkvežimiai
1 vieta Remigijus Pavlavičius už KAMAZ-5511

KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji
1 vieta Oleg Dmitruk už Kniaz Potemkin Tavričeskij
2 vieta Tomas Janulevičius už Monitor Gdanski Warszawa
3 vieta Darius Butkys už Borodino

KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji, Jaunučiai iki 13 metų
Padėka Ignas Sungaila už Monika III

KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Vilmantas Norkus už USS Helena

KX 1 – Statiniai, suaugusieji
1 vieta Tadas Gražulis už New Orleans Square
2 vieta Marzena Owczarek už Jasna Gora w Czestochowie
3 vieta Pranas Sungaila už Gotiška bažnyčia

KX 1 – Statiniai, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Vaiva Venckauskaitė už Kolegiata Romanska
2 vieta Saulius Budrys už Šv. Bartolomeje
3 vieta Tomas Čėsna už Swinoujscie švyturys
Padėka Maciej Wawrzycki už Stacja Marsjanska
Padėka Dainora Pareigytė už Vampyrų dvaras

KX 2 – Kartoniniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, suaugusieji
Padėka Evaldas Venckauskas už 1/16 šiukšlių konteinerį

KX 2 – Kartoniniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Jelena Sinelnikova už Ruonį
1 vieta Saulius Budrys už 1/9 Josef Pilsudski

KX3 – Traukiniai, suaugusieji
1 vieta Piotr Hodun už Zestaw pociagowy
2 vieta Wojciech Maciejewski už BN2T

Nuliniai modeliai
OB – Burlaiviai, suaugusieji

1 vieta Pranas Sungaila už Brabander
1 vieta Vytautas Paškauskas už San Felipe

OB – Burlaiviai, 14-18 metų jaunimas
Padėka Mindaugas Gimžauskas už Kurėną

OL – Kiti laivai, suaugusieji
1 vieta Grzegorz Lipski už HMS Rodney

OX-2 – Nuliniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, suaugusieji
1 vieta Ivanas Sionovas už M-134 Minigun

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:
Geriausias konkurso modelis – Optimus Prime, Ivanas Sionovas.
Geriausias parodos plastikinis modelis – MH-53E, Žymantas Valionis.
Geriausias parodos kartoninis modelis – USS Helena, Vilmantas Norkus.
Geriausias parodos nulinis modelis – PZL M-18 Dromader, Marek Wierzchowski.
Geriausias modelis, žiūrovų pasirinkimas –  Audi A4 DTM Timo Scheider, Simas Petrauskas.

Už Jurgio Kairio SU 31 – Darius Lukoševičius.
Jauniausias konkurso/parodos dalyvis – Mindaugas Bartkus, 6 metai.
Geriausias moters modeliuotojos modelis – Big catch, Monika Repšytė.
Geriausias lietuviškos karinės technikos modelis – Dewoitine D-501L, Nerijus Baublys.



Rašyti komentarą