III Atviro Vilniaus stendinių modelių konkurso-parodos rezultatai
Vakar baigėsi III – iasis atviras Vilniaus stendinių modelių konkursas-paroda. Norime padėkoti visiems konkurso rėmėjams, modeliuotojams padėjusiems teisėjauti ir, žinoma, visiems dalyviams, kurie atvyko ir dalyvavo modelių konkurse.
Skelbiame nugalėtojų sąrašą ir pažadame, kad poros dienų bėgyje bus atrinktos ir paskelbtos konkurso fotografijos ir kita informacija.
Konkurse dalyvavo 108 dalyviai, iš kurių:
Jaunučiai iki 13 metų – 17 dalyvių (5 mergaitės) / 33 modeliai,
14-18 metų jaunimas – 21 dalyvis (1 mergaitė) / 59 modeliai,
Suaugusieji – 70 dalyvių (1 mergina) / 265 modeliai.
Konkurse dalyvavo 279 modeliai, parodoje dalyavo 78 modeliai. Iš viso buvo galima pamatyti 357 modelius.
Taigi, nugalėtojai:
Plastikinė aviacija
PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Mindaugas Simanavičius už SB2C-4 Helldiver;
2 vieta Daugirdas Pranaitis už SB2C4 Helldiver;
3 vieta Šarūnas Valionis už Junkers Ju-88A.
PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/48, suaugusieji
1 vieta Daugirdas Pranaitis už Junkers Ju-87
2 vieta Grzegorz Liziński už Spitfire XV
3 vieta Mindaugas Simanavičius už B-25C Mitchell
PA 2 – karinė aviacija nuo 1926 iki 1946 metų, 1/72, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Arminas Levinskas už P-38J Lightning
Padėka Mindaugas Krasnickas už F–4U Corsair
PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Aleksandr Sazonov už Su-30
2 vieta Žymantas Valionis už F/A-18C Hornet
3 vieta Mindaugas Simanavičius už F/A-18C Hornet
PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/48, suaugusieji
1 vieta Marek Wierzchowski už A-1H SKYRAIDER
PA 3 – karinė aviacija nuo 1947 metų, 1/72, 14-18 metų jaunimas
Padėka Laisvūnas Levinskas už F–4F Phantom II
PA 4 – Civilinė aviacija, suaugusieji
1 vieta Auktumas Noreika už Beechcraft C-45H
2 vieta Edgaras Jurkonis už Mitsubishi Mu-2J
3 vieta Žymantas Valionis už X-29
PA 5 – Sraigtasparniai, 1/32 suaugusieji
1 vieta Roman Liziński už EC-145 Securite Civile
PA 5 – Sraigtasparniai, 1/72 14-18 metų jaunimas
1 vieta Grzegorz Liziński už HH-53C
2 vieta Donatas Jakučionis už AH–64 D Longbow Apache
3 vieta Arminas Levinskas už OH–6A Cayuse
Plastikinė kovinė technika
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, suaugusieji
1 vieta Grzegorz Kostulski už M4A1 Sherman
2 vieta Raimondas Čiuplys už Sturmpanzer IV Brummbar
3 vieta Vladimir Judin už T-35
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/48, suaugusieji
Padėka Grzegorz Kostulski už M4A1 Sherman
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Andrzej Lis-Kujawski už M-10 Gdynia
2 vieta Remigijus Valickas už SU-100
3 vieta Jarosław Tarkowski už SdKfz 164 Hornisse
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Radoslaw Kolanski už KV-1
PK 1-1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, iki 1945 metų, 1/35, 14-18 metų jaunimas
Padėka Olga Cempel už PzKpfw IV
PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/35, suaugusieji
1 vieta neskirta
2 vieta Robert Zakrzewski už PT-76B
PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/72, suaugusieji
1 vieta Jarosław Tarkowski už Merkava III
PK 1-2 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, po 1946 metų, 1/35, Jaunučiai iki 13 metų
Padėka Konrad Kolanski už STRV 122
PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/35, suaugę
1 vieta Grzegorz Kostulski už SdKfz 222
2 vieta Vidmantas Šablinskas už Ba-10
3 vieta Pawel Paczkowski už Staghound
PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/72, suaugę
Padėka Andrzej Lis-Kujawski už Sdkfz 222
PK 2-1 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, iki 1945 metų, 1/35, 14-18 metų jaunimas
Padėka Pawel Masiewicz už SdKfz 251
PK 2-2 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, po 1946 metų, 1/35 suaugusieji
1 vieta Olegas Samsonas už 2S9 Nona-S
PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/35 suaugusieji
1 vieta Vidmantas Šablinskas už Gaz AAA
PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/48 suaugusieji
Padėka Pawel Paczkowski už Kettenrad
PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/72 suaugusieji
Padėka Pawel Paczkowski už M16 Halftrack
PK 3-1 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, iki 1945 metų, 1/35 14-18 metų jaunimas
1 vieta Justas Rimavičius už Opel Blitz
2 vieta Marek Paczkowski už DUKW
3 vieta Olga Cempel už Dingo scout car
PK 3-2 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, po 1946 metų, 1/72 suaugusieji
1 vieta Laurynas Ivanauskas už M966 GMV
PK 4 – Kita karinė technika, 1/35 suaugusieji
1 vieta Dmitrij Michailov už Flak 38 88mm
PK 4 – Kita karinė technika, 1/72 suaugusieji
Padėka Gintaras Juškevičius už K5(E) Leopold
PK 4 – Kita karinė technika, 1/35 14-18 metų jaunimas
Justas Rimavičius už Pak 43/41
Plastikiniai automobiliai
PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, suaugusieji
Padėka Tomas Petrauskas už PEUGEOT 206 WRC
PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Simas Petrauskas už Audi A4 DTM 2009
PT 1 – Kėbuliniai sportiniai automobiliai, jaunučiai iki 14-18 metų jaunimas
Padėka Bartek Maciejewski už Lancia
PT 2 – Kiti sportiniai automobiliai, suaugusieji
1 vieta Povilas Bartuška už Ferrari F2007
PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, suaugusieji
1 vieta Tomas Petrauskas už Mercedes Benz SL63 AMG
2 vieta Povilas Bartuška už 69‘ Camaro SS 427
3 vieta Linas Vanagickas už 1990 Ford Thunderbird
PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Kuba Maciejewski už Toyota Estima
2 vieta Simas Petrauskas už Ferrari California
PT 3 – Kitas civilinis autotransportas, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Michal Jaworski už Shelby Cobra 427
2 vieta Robertas Ružickis už Ferrari 612 Scaglietti
3 vieta Martynas Melzbakas už Audi A8
Plastikiniai laivai
PL 1 – Burlaiviai, suaugusieji
1 vieta Livijus Aleksovas už La Superbe
PL 1 – Burlaiviai, 14-18 metų jaunimas
Padėka Olga Cempel už New Bedford Whaler
PL 2 – Povandeniniai laivai, suaugusieji
1 vieta Auktumas Noreika už A-Target Type A
PL 3 – Kiti laivai, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Konrad Kolanski už Gepard klasse Schnellboot
Padėka Symon Hrehorowitz už Harbor tug boat
PL 3 – Kiti laivai, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Pawel Masiewicz už S-100 Schnellbot
Kiti plastikiniai modeliai
PF 1 – Figūrėlės ir biustai, suaugusieji
1 vieta Olegas Samsonas už Specnaz GRU
2 vieta Vidmantas Šablinskas už Lietuvos kareivį
3 vieta Pawel Paczkowski už Stalker
PF 1 – Figūrėlės ir biustai, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Martyna Lis-Kujawska už Master Yoda
PF 2-1 Wargaming Single Model
1 vieta Kostas Brazauskas – Grim Golem Overseer
2 vieta Šarūnas Čėsna – Warpfire Thrower
3 vieta Rokas Vaitkevičius – Lady Claudia
PF 2-2 Wargaming Battle Group
1 vieta Rokas Repšys – Possessed Charge
2 vieta Šarūnas Žalys – Great Bears
3 vieta Šarūnas Čėsna – Skaven Jezzail Unit
PF 2-3 Wargaming Monster
1 vieta Rokas Vaitkevičius – Sessair Minotaur
2 vieta Audrius Repšys – Dragonfly Recon Hover
3 vieta Monika Repšytė – Big catch
PF 2-5 Historical Wargaming Wargear
1 vieta Evaldas Mundrys – DAK Panzer
2 vieta Daniel Bogdanovič – Konigstiger
3 vieta neskirta
PD – Dioramos, suaugusieji
Padėka Andrzej Lis-Kujawski už Somewhere in East
PV – Vinjetės , 1/35 suaugusieji
Padėka Jurij Jancevič Bantam Truck 40 BRC
PV – Vinjetės , 1/72 suaugusieji
Padėka Auktumas Noreika už Kaiten
PX – Kiti plastikiniai modeliai, suaugusieji
Padėka Jurij Jancevič už 1/16 German wehrmacht cavalry
Kartoniniai modeliai
KA 1-1 – Sraigtinė aviacija, suaugusieji
1 vieta neskirta
2 vieta Vytautas Bartkus už Messerschmitt Bf-109B-1
2 vieta Viačeslav Sultanov už F4F3 Wildcat
3 vieta Donatas Skiauteris už Bleriot XI
KA 1-1 – Sraigtinė aviacija, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Olga Cempel už Ki-61 Hien
Padėka Michal Jaworski už A6M Zero
Padėka Artūras Riuminas už I-5
KA 1-2 – Reaktyvinė aviacija, suaugusieji
1 vieta Viačeslav Sultanov už McDD F3-H2 Demon
KA 2 – Sraigtasparniai, suaugusieji
Padėka Artūras Riuminas už PAH-2 Tiger
KK 1 – Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės, suaugusieji
1 vieta Viačeslav Sultanov už IS-2
2 vieta Stanislavas Goldyckis už Wespe
3 vieta Oleg Dmitruk už T-40
KK 2 – Šarvuočiai ir kita karinė technika ant šarvuočių bazės, suaugusieji
1 vieta Evaldas Venckauskas už 1/25 Greif
2 vieta Stanislavas Goldyckis už SdKfz 252
3 vieta Oleg Dmitruk už SdKfz 232
KK 3 – Nešarvuota ir lengvai šarvuota karinė technika, jaunučiai iki 13 metų
Padėka Liudas Valickas už ZIS-5 V
KK4 – Kita karinė technika, 14-18 metų jaunimas
Padėka Vilmantas Norkus už Stremitelnyj traukinį
KT 1 – Civilinė technika (ratinė ir vikšrinė), suaugusieji
1 vieta Evgenij Konovalov už McLaren MP4-15
KT 2 – Sunkvežimiai
1 vieta Remigijus Pavlavičius už KAMAZ-5511
KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji
1 vieta Oleg Dmitruk už Kniaz Potemkin Tavričeskij
2 vieta Tomas Janulevičius už Monitor Gdanski Warszawa
3 vieta Darius Butkys už Borodino
KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji, Jaunučiai iki 13 metų
Padėka Ignas Sungaila už Monika III
KL 3 – Kiti laivai, suaugusieji, 14-18 metų jaunimas
1 vieta Vilmantas Norkus už USS Helena
KX 1 – Statiniai, suaugusieji
1 vieta Tadas Gražulis už New Orleans Square
2 vieta Marzena Owczarek už Jasna Gora w Czestochowie
3 vieta Pranas Sungaila už Gotiška bažnyčia
KX 1 – Statiniai, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Vaiva Venckauskaitė už Kolegiata Romanska
2 vieta Saulius Budrys už Šv. Bartolomeje
3 vieta Tomas Čėsna už Swinoujscie švyturys
Padėka Maciej Wawrzycki už Stacja Marsjanska
Padėka Dainora Pareigytė už Vampyrų dvaras
KX 2 – Kartoniniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, suaugusieji
Padėka Evaldas Venckauskas už 1/16 šiukšlių konteinerį
KX 2 – Kartoniniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, jaunučiai iki 13 metų
1 vieta Jelena Sinelnikova už Ruonį
1 vieta Saulius Budrys už 1/9 Josef Pilsudski
KX3 – Traukiniai, suaugusieji
1 vieta Piotr Hodun už Zestaw pociagowy
2 vieta Wojciech Maciejewski už BN2T
Nuliniai modeliai
OB – Burlaiviai, suaugusieji
1 vieta Pranas Sungaila už Brabander
1 vieta Vytautas Paškauskas už San Felipe
OB – Burlaiviai, 14-18 metų jaunimas
Padėka Mindaugas Gimžauskas už Kurėną
OL – Kiti laivai, suaugusieji
1 vieta Grzegorz Lipski už HMS Rodney
OX-2 – Nuliniai modeliai, netinkantys į kitas kategorijas, suaugusieji
1 vieta Ivanas Sionovas už M-134 Minigun
SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:
Geriausias konkurso modelis – Optimus Prime, Ivanas Sionovas.
Geriausias parodos plastikinis modelis – MH-53E, Žymantas Valionis.
Geriausias parodos kartoninis modelis – USS Helena, Vilmantas Norkus.
Geriausias parodos nulinis modelis – PZL M-18 Dromader, Marek Wierzchowski.
Geriausias modelis, žiūrovų pasirinkimas – Audi A4 DTM Timo Scheider, Simas Petrauskas.
Už Jurgio Kairio SU 31 – Darius Lukoševičius.
Jauniausias konkurso/parodos dalyvis – Mindaugas Bartkus, 6 metai.
Geriausias moters modeliuotojos modelis – Big catch, Monika Repšytė.
Geriausias lietuviškos karinės technikos modelis – Dewoitine D-501L, Nerijus Baublys.