Antradienis, gegužės 1, 2012 Renginiai

IV Vilniaus stendinių modelių konkurso rezultatai

Specialūs apdovanojimai

Taurė „Už meistriškumą modeliavime“ – Valerijus Trimailovas – už meistriškumą medinių burlaivių modeliavime

Geriausias konkurso modelis – Jevgenij Antipin  – už dioramą „Farewell War“

Geriausias konkurso plastikinis modelis –  Povilas Bartuška – už Ferrari F189

Geriausias konkurso kartoninis modelis  – Vytautas Bartkus už Messerschmitt Bf109-E4

Geriausias konkurso nulinis modelis – Kęstutis Butnoris – už Anglijos Galeoną

Geriausias modelis – žiūrovų pasirinkimas – Kęstutis Butnoris – už Anglijos Galeoną

Geriausias lietuviškos kovinės technikos modelis – Tomas Janulevičius – už ANBO IV

LR KOP aviacijos bazės Šiauliuose vado padėka už geriausią Lietuvos aviacijos modelį – Žymantas Valionis – už L410 Turbolet

Prizininkai

PA 2-1 1/72 Suaugę  Plastikas  Vienmotoriai kariniai lėktuvai 1926-1946 m.
1 vieta Mindaugas Simanavičius Kaunas SB2 Buccaneer
2 vieta Žymantas Valionis Kaunas Junkers Ju 87G-1
3 vieta Deividas Kvasninas Kaunas N1K1-J Shiden (George)
PA 2-2 1/72 Suaugę Daugiamotoriai kariniai lėktuvai 1926-1946 m.
1 vieta Auktumas Noreika Vilnius Heinkel He-177 A-5
2 vieta Daugirdas Pranaitis Kaunas S.M.81
3 vieta Mindaugas Simanavičius Kaunas Boeing B-29
PA 2 1/48 Suaugę  Kariniai lėktuvai 1926-1946 m.
1 vieta Piotr Domagalski Тorun Mig-3, ICM
2 vieta Petras Akinis Vilnius Nakajima Ki-84 Hayate
PA 3 1/72 Suaugę  Karinė aviacija nuo 1947 metų
1 vieta Aleksandr Sazonov Panevėžys Tu-22M3
2 vieta Žymantas Valionis Kaunas F-111
3 vieta Mindaugas Simanavičius Kaunas F-15
PA 3 1/48 Suaugę  Karinė aviacija nuo 1947 metų
1 vieta Mindaugas Simanavičius Kaunas F-86 Sabre
2 vieta Algimantas Galvele Klaipėda Mig-17F
PA 3 1/32 Suaugę  Karinė aviacija nuo 1947 metų
Padėka Olegas Samsonas Kaunas Mig-15
PA 4 1/72 Suaugę Civilinė aviacija
1 vieta Mindaugas Simanavicius Kaunas XF11C-2
2 vieta Darius Lukosevicius Kaunas SU-31
3 vieta Zymantas Valionis Kaunas L-410
PA 4 1/144 Suaugę  Civilinė aviacija
1 vieta Livijus Aleksovas Vilnius AN-124
Padėka Grzegorz Liziński Torun Ił-86
PA 5 1/72 Suaugę  Sraigtasparniai
1 vieta Šarūnas Valionis Kaunas McDonnell Douglas AH-64A Apache
2 vieta Mindaugas Simanavicius Kaunas V-22 Osprey
3 vieta Grzegorz Kostulski Тorun Sikorsky HQ4
PA 5 1/32 Suaugę Sraigtasparniai
Padėka Roman Liziński Тorun EC-145 ADAC
PA 2-1 1/72 Jaunimas  Vienmotoriai kariniai lėktuvai 1926-1946 m.
1 vieta Arminas Levinskas Kaunas SB2C-4 Helldiver
2 vieta Justas Mackevičius Kaunas Macchi MC. 205 Veltro
3 vieta Povilas Butkevičius Kaunas Republic P-47D-30 Thunderbolt
PA 2-2 1/72 Jaunimas Daugiamotoriai kariniai lėktuvai 1926-1946 m.
1 vieta Arminas Levinskas Kaunas La-5FN
2 vieta Mindaugas Bartkus Vilnius Heinkel 111
PA 3 1/72 Jaunimas Karinė aviacija nuo 1947 metų
1 vieta Laisvūnas Levinskas Kaunas F-4F Phantom II
2 vieta Donatas Jakučionis Kaunas Mig-29 Fulcrum
PA 3 1/72 Jaunučiai Karinė aviacija nuo 1947 metų
Padėka Augustas Gataveckas Kaunas F-16D
Padėka Nojus Motuzas Kaunas F-16D
PA 4 1/144 Jaunučiai Civilinė Aviacija
Padėka Nojus Motuzas Kaunas Boeing 737-800 Air Berlin
PA 5 1/72 Jaunimas Sraigtasparniai
1 vieta Grzegorz Liziński Torun EH-101
2 vieta Audrius Valantiejus Kaunas UH-1C Gunship
3 vieta Donatas Jakučionis Kaunas AH 64D Apache Longbow
PK 1-1 1/35 Suaugę Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
1 vieta Jevgenij Antipin Riga T-34/85
2 vieta Grzegorz Kostulski Тorun M5A1 Stuart
3 vieta Piotr Ostaszewski Warszawa Koenigstiger
PK 1-1 1/48 Suaugę Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
1 vieta Piotr Ostaszewski Warszawa Hetzer
PK 1-1 1/72 Suaugę Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
1 vieta Andrzej Lis-Kujawski Olsztyn Tiger I
2 vieta Linas Vanagickas Vilnius Sherman VC Firefly
PK 1-2 1/72 Suaugę Tankai ir  karinė ant tanko bazės po 1945 m.
Padėka Pawel Paczkowski Olesnica M-8
PK 2-1 1/72 Suaugę  Šarvuočiai, šarvuota technika iki 1945 m.
1 vieta Andrzej Lis-Kujawski Olsztyn Staghound
PK 2-2 1/35 Suaugę Šarvuočiai, šarvuota technika po 1945 m.
Padėka Olegas Samsonas Kaunas MT-LB 6MA
PK 3-1 1/35 Suaugę Nešarvuota karinė technika iki 1945 m.
1 vieta Vidmantas Šablinskas Kaunas Willys MB
2 vieta Vladimir Judin Vilnius German military car, Type 170V
3 vieta Dmitrij Michailov Vilnius Willys MB
PK 3-1 1/72 Suaugę Nešarvuota karinė technika iki 1945 m.
Padėka Andrzej Lis-Kujawski Olsztyn Krupp L3 H63 Mars
PK 4 1/35 Suaugę Kita karinė technika
2 vieta Dmitrij Michailov Vilnius Flak 38/103 Jaboschreck
PK 1-1 1/35 Jaunimas Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
Padėka Rafal Kolanski Olesnica M4A1 Sherman
PK 1-1 1/72 Jaunučiai Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
Padėka Simonas Leskus Vilnius Su-100
PK 1-1 1/35 Jaunimas Tankai ir  karinė ant tanko bazės iki 1945 m.
1 vieta Pawel Masiewicz Olesnica SdKfz 10.4 + Flak
PK 1-2 1/35 Jaunučiai Tankai ir  karinė ant tanko bazės po 1945 m.
Padėka Rafal Kolanski Olesnica T-72A
PK 2-1 1/35 Jaunimas Šarvuočiai, šarvuota technika iki 1945 m.
1 vieta Olga Cempel Olesnica Dingo
2 vieta Michal Jaworski Olesnica Honomag SdKfz 251/1
PK 2-2 1/35 Jaunučiai Šarvuočiai, šarvuota technika po 1945 m.
Padėka Ignas Račickas Kaunas Bradley IFV
PT 1  1/24 Suaugę Kėbuliniai sportiniai automobiliai
1 vieta Tomas Petraukas Kaunas Mercedes Benz C-Klasse DTM
PT 2  1/20 Suaugę  Kiti sportiniai automobiliai
1 vieta Povilas Bartuška Vilnius Ferrari F189
2 vieta Tomas Petraukas Kaunas Ferrari F648
3 vieta Gintaras Juškevičius Vilnius Honda F-1 RA273
PT 3  1/24 Suaugę Kitas civilinis transportas
1 vieta Mazvydas Aliukonis Vilnius Aston Martin DB5
2 vieta Tomas Petraukas Kaunas Aston Martin DBS
3 vieta Jacek Lewandowski Тorun VOLKSWAGEN BEETLE 1303S
PT 1/24 Jaunučiai Kita technika
1 vieta Simas Petrauskas Kaunas Shelby GT 350R
2 vieta Igor Szlifierski Olesnica Suzuki RGV 500
PT 3 1/24 Jaunučiai Kitas civilinis transportas
1 vieta Simas Petrauskas Kaunas Dodge Viper GTS
2 vieta Kajtek Rudka Ford Convertible
PT 1 1/24 Jaunimas Kėbuliniai sportiniai automobiliai
1 vieta Marius Kibilda Kaunas Nissan Skyline GT-R R-34 Calsonic
2 vieta Olga Cempel Olesnica F-430 Revell
3 vieta Michal Jaworski Olesnica Ford Mustang Mach-1
PT 3 1/24 Jaunimas Kitas civilinis transportas
1 vieta Pavel Dževeckij Vilnius Ford Standard 1940
2 vieta Marijus Budrikis Kaunas Audi R-8
3 vieta Martynas Melzbakas Kaunas Lancia Delta Integrale
PL 1 Suaugę Burlaiviai
Padėka Livijus Aleksovas Vilnius HMS Endeavour
PL 2 Suaugę Povandeniniai laivai
1 vieta Auktumas Noreika Vilnius XXVIIB Seehund
PL 3 Suaugę Kiti laivai
Padėka Kazimierz Surowiak Olesnica PT 15
Padėka Leonas Narkevičius Kaunas Coast quard laivas ETV Waker
PF 1 Suaugę  Figūrėlės ir biustai
1 vieta Marcin Kalbarczyk Warszawa Die Schlachtung
Padėka Maciej Pomianowski Тorun Chebda Pomian 1306
PF 2-1 Suaugę Wargaming Single Model
1 vieta Karolis Jankauskas Kaunas Figurele Nr.1
2 vieta Evaldas Mundrys Vilnius Rusty Janissaire
3 vieta Kostas Brazauskas Vilnius Malifaux Executioner 30mm
PF 2-2 Ssuaugę Wargaming battle group
Padėka Tomas Luneckas Vilnius Space Marine squad
PF 2-3 Suaugę Wargaming Monster
1 vieta Rokas Vaitkevicius Vilnius Dirz Tiger Rackham 28mm
2 vieta Egidijus Santaras Vilnius Gin DJINN Helldorado – Cipher Studiosq
3 vieta Audrius Repsys Vilnius BanebladeLinebreaker Games Workshpo 28mm
PF 2-4 Suaugę Wargaming Historical
1   vieta Nikita Kazak Vilnius France Napoleonic 55 line inf.regiment
PF 2-2 Jaunimas Wargaming battle group
1 vieta Rokas Repsys Vilnius Axis Scale Program 1947 Dust Models Rackham
Padėka Simonas Rukas Vilnius Rohano raitelis games workshop 28mm
Padėka Simonas Leskus Vilnius Spacemarine
PD Suaugę Dioramos
1 vieta Jevgenij Antipin Riga Kurland
2 vieta Marcin Kalbarczyk Warszawa Flammenwerfer voran, scratchbuild
spec Marcin Kalbarczyk Warszawa The curse of wererabbit, scratchbuild
PV Jaunučiai  Vinjetės
Padėka Martyna Lis-Kujavska Olzstyn Yoda’s house
KA 1-1 Suaugę  Kartonas Sraigtinė aviacija
1 vieta Vjaceslavs Sultanovs Daugavpils F6F3 Hellcat
2 vieta Alvydas Cepulis Panevėžys XP-55 Orlik
3 vieta Donatas Skiauteris Panevėžys Ki-43
KA 1-2 Suaugę Reaktyvinė aviacija
1 vieta Vytautas Bartkus Vilnius F-15I
2 vieta Vjaceslavs Sultanovs Daugavpils F4J Phantom
3 vieta Artūras Riuminas Panevėžys Tupolev Tu-154 B-2
KA 1-1 Jaunimas Sraigtinė aviacija
1 vieta Maciej Wawrzycki Olesnica Camel
2 vieta Mindaugas Grimalis Gargzdai Sopwith Triplane
3 vieta Martynas Ridziauskas Panevezys PWS-A
KK 1 Suaugę Tankai ir kita karinė technika ant tanko bazės
1 vieta Stanislav Goldickij Vilnius Panther G
2 vieta Alvydas Cepulis Panevėžys Chi-He
3 vieta Aivaras Tamošiūnas Ukmergė IS-3
KK 2 Suaugę Šarvuočiai, technika ant šarvuočių bazės
1 vieta Vjaceslavs Sultanovs Daugavpils LWS Test model WMC
2 vieta Oleg Dmitruk Vilnius BRDM 96i Orlik
3 vieta Tomas Janulevičius Vilnius Lacplesis Maly Modelarz
KK 4 Suaugę Kita karinė technika
Padėka Vilmantas Norkus Gargzdai Flekchenverter 36
KK 4 Jaunučiai Kita karinė technika
Padėka Vilnius V-2 Raketa
KT 1 Suaugę Civilinė technika
1 vieta Vilius Liperskis Vievis ZiL-KS-2561D
2 vieta Jevgenij Konovalov Daugavpils McLaren M23
3 vieta Denis Snelnikov Klaipėda Ferrari 310
KT 1 Jaunučiai Civilinė technika
Padėka Jekaterina Sinelnikova Klaipėda Autobusas
KL 1 Suaugę  Burlaiviai
Padėka Tomas Janulevičius Vilnius Botelis Fortūna
KL 3 Suaugę  Kiti laivai
1 vieta Vjaceslavs Sultanovs Daugavpils Admiral Graf Spee
2 vieta Tomas Janulevičius Vilnius Minsk
3 vieta Oleg Dmitruk Vilnius Partizanas
KX 1 Suaugę Statiniai
1 vieta Tadas Grazulis Vilnius Villa Braun Metzingen
2 vieta Pranas Sungaila Gargzdai Pilis Hluboka
3 vieta Oleg Dmitruk Vilnius Polotzkij-sofijksij Sobor
KX 1 Jaunučiai Statiniai
1 vieta Maciej Wawrzycki Olesnica Muzeum Hradec Karlowe
2 vieta Mindaugas Vilnius Gargzdai Swinoujscie GPM
3 vieta Saulius Budrys Gargzdai Trolio Namelis Mumaznoe Modelirovanije
KX 2 Suaugę  Kiti kartotiniai modeliai
Padėka Vladislav Višnevskij Vilnius Terran marine cannon
KX 2 Jaunimas  Kiti kartotiniai modeliai
1 vieta Saulius Budrys Gargzdai Joanitas
Padėka Tomas Cesna Gargzdai Drakonas Halinski
KX 2 Jaunučiai  Kiti kartotiniai modeliai
Padėka Jekaterina Sinelnikova Klaipeda Afrika
OX Suaugę  Nuliniai  Kiti nuliniai modeliai
1 vieta Povilas Trimailovas Druskininkai Bleriot XI
2 vieta Ivan Sionov Vilnius Canon 1200mm objektyvas
3 vieta Tomas Janulevičius Vilnius XV a. Bombarda
OB Suaugę Burlaiviai
1 vieta Kestutis Butnoris Naujoji Akmenė 17 a. Anglijos galeonas
OL Suaugę  Laivai
1 vieta Pranas Sungaila Gargzdai H23 Lokys


Komentarai draudžiami.